L-Glutamina

L-Glutamina

Kwas L-glutaminowy L-2-Aminoglutaramowy OPIS L-Glutamina występuje w postaci białych kryształów lub krystalicznego proszku. Jest rozpuszczalny w wodzie i praktycznie nierozpuszczalny w alkoholu i eterze. Jego rozwiązania są kwaśne dla lakmusu. Topi się z rozkładem na około 185 °. Funkcja Składniki odżywcze. WYMAGANIA ...

Szczegóły produktu

L-Glutamina

Kwas L-2-Aminoglutaramowy


OPIS

L-Glutamina występuje w postaci białych kryształów lub krystalicznego proszku. Jest rozpuszczalny w wodzie i praktycznie nierozpuszczalny w alkoholu i eterze. Jego rozwiązania są kwaśne dla lakmusu. Topi się z rozkładem na około 185 °.


Funkcja Składniki odżywcze.


WYMAGANIA

Identyfikacja Widmo absorpcyjne w podczerwieni próbki wykazuje maksima tylko przy tych samych długościach fal, które mają typowe widmo, jak pokazano w części dotyczącej widm w podczerwieni, przy użyciu takich samych warunków, jak tam określono.

Oznaczenie Nie mniej niż 98,5% i nie więcej niż 101,5% C5H10N2O3, obliczone na podstawie suchej masy.

Ołów Nie więcej niż 5 mg / kg.

Strata przy suszeniu Nie więcej niż 0,3%.

Obrót optyczny (specyficzny) [a] 20 °: Między + 6,3 ° i

+ 7,3 °, obliczone na podstawie suchej masy.

Pozostałość po zapaleniu Nie więcej niż 0,1%.


TESTY

Oznaczenie Rozpuścić około 150 mg próbki, uprzednio wysuszonej w 105 ° przez 3 godziny i dokładnie zważyć, w 3 ml kwasu mrówkowego i 50 ml lodowatego kwasu octowego, i miareczkować 0,1 N kwasem nadchlorowym, określając punkt końcowy potencjometrycznie.

Przestroga: Obchodź się z kwasem nadchlorowym w odpowiednim wyciągu.

Przeprowadź ślepą próbę (patrz Przepisy ogólne) i wprowadź niezbędne poprawki. Każdy mililitr 0,1 N kwasu chlorowodorowego jest równoważny 14,62 mg C5H10N2O3.

Ołów Określić zgodnie z testem limitu ołowiu, dodatek IIIB, używając roztworu próbki przygotowanego zgodnie z zaleceniami dla związków organicznych i 5 µg jonów ołowiu (Pb) w kontroli.


Hot Tags: l-glutamina, środki farmaceutyczne, materiał, zdrowie, opakowanie, żywność, rabat, cena, w magazynie, bezpłatna próbka

Zapytanie

You Might Also Like