DL-seryna

DL-seryna

DL-seryna DL-2-amino-3-hydroksypropanowy kwas OPIS DL-seryna występuje w postaci białych kryształów lub krystalicznego proszku. Jest rozpuszczalny w wodzie, ale nierozpuszczalny w alkoholu i eterze. Topi się z rozkładem w temperaturze około 246 °, stosując zamkniętą rurkę kapilarną i łaźnię podgrzaną do 225 °. To jest...

Szczegóły produktu

DL-seryna

Kwas DL-2-amino-3-hydroksypropanowy


OPIS

DL-seryna występuje w postaci białych kryształów lub krystalicznego proszku. Jest rozpuszczalny w wodzie, ale nierozpuszczalny w alkoholu i eterze. Topi się z rozkładem w temperaturze około 246 °, stosując zamkniętą rurkę kapilarną i łaźnię podgrzaną do 225 °. Jest optycznie nieaktywny.


Funkcja Składniki odżywcze.


WYMAGANIA

Identyfikacja Widmo absorpcyjne w podczerwieni próbki wykazuje względne maksima przy tych samych długościach fali, co widma typowe, jak pokazano w części dotyczącej widm w podczerwieni, przy użyciu tych samych warunków testowych, które zostały tam określone. Oznaczenie Nie mniej niż 98,5% i nie więcej niż 101,5% C3H7NO3, obliczone na podstawie suchej masy.

Ołów Nie więcej niż 5 mg / kg.

Strata przy suszeniu Nie więcej niż 0,3%.

Pozostałość po zapaleniu Nie więcej niż 0,1%.


TESTY

Test Rozpuścić około 200 mg próbki, dokładnie odważonej, w 3 ml kwasu mrówkowego i 50 ml lodowatego kwasu octowego. Miareczkować 0,1 N kwasem nadchlorowym w lodowatym kwasie octowym, określając potencjometrycznie punkt końcowy.

Przestroga: Obchodź się z kwasem nadchlorowym w odpowiednim wyciągu.

Przeprowadź ślepą próbę (patrz Przepisy ogólne) i wprowadź niezbędne poprawki. Każdy mililitr 0,1 N kwasu chlorowodorowego jest równoważny 10,51 mg C3H7NO3.


Hot Tags: dl-seryna, farmaceutyki, materiał, zdrowie, opakowanie, żywność, zniżka, cena, w magazynie, bezpłatna próbka

Zapytanie

You Might Also Like