W 2008 r. Wuhan Grand Hoyo Co., Ltd. została założona na bazie Wuhan University Biotechnology Corporation należącej do Uniwersytetu Wuhan. W 2008 roku został przejęty przez Grand Pharmaceutical (China) Group Co., Ltd. Obecnie Grand Pharmaceutical (China) Group Co., Ltd. i Wuhan University są dwoma największymi udziałowcami.


Opierając się na osiągnięciach Sci / Tech i asystencjach College of Life Sciences na Wuhan University oraz Hubei Amino Acid Engineering and Technological Research Center, firma dedykuje produkcję aminokwasów i ich pochodnych oraz promowanie uprzemysłowienia osiągnięć biomedycznych w zakresie zaawansowanych technologii, poprzez kompleksowe wykorzystanie wielu biotechnologii, takich jak inżynieria genetyczna, inżynieria fermentacji, inżynieria enzymatyczna, separacja chiralna i rozdział chromatograficzny itp.


Dzięki rygorystycznemu i doskonałemu systemowi zapewnienia jakości, firma uzyskała certyfikat ISO 9001, OHSAS18000, FSSC22000, SCBY Quality Certification Center, certyfikat jakości spożywczej US FDA, GMP firmy CFDA, Korea GMP, EU GMP i uzyskał COS Acetylcysteiny i Carbocisteina z EDQM, została również zatwierdzona przez KOSHER i HALAL.


Jakość produktów spełnia zaawansowane międzynarodowe i krajowe standardy, takie jak USP, BP, EP, AJI, FCC CP i Etc. Firma została zatwierdzona i regularnie audytowana przez Merck, Zambon, Wyeth i GuangZhouBaiyunshan Co.Ltd. i itp. Podobnie jak wiele innych zagranicznych i krajowych firm farmaceutycznych i przemysłu spożywczego.


Firma posiada licencję na import i eksport firmy oraz jej "WUBC", "WHUHOYO", " image004 "Są światowej sławy markami na światowym rynku aminokwasów.


Wuhan Grand Hoyo Co., Ltd., została zatwierdzona przez GMP w Chinach przez Chińską Agencję Żywności i Leków National w chińskim przemyśle aminokwasów, obecnie posiada licencje na produkcję acetylotyrozyny, acetylocysteiny, chlorowodorku cysteiny, karbokstyny, chlorowodorku argininy, monowodorochlorku histydyny i Chlorowodorek lizyny. Istnieje kilka nowych licencji na produkty podlegające ocenie i zatwierdzeniu.